Производитель

Партнерам

Партнеры

Партнеры

Рекомендуемые

Рассылка

E-Mail

Реклама

Партнеры

Цена (грн):    От до    

Досуг

Досуг. Хобби

Организация площадки для детей

Раздел: Досуг

Сделать радость детям не так уж и сложно: горки, песочницы, качели, представленные на сайте Киндерланд - все это приводит детей в восторг. На сегодняшний день небольшая детская площадка имеется практически у каждого во дворе.

Дата: 16.04.2015

Дитячий електромобіль

Раздел: Досуг

Пора міркувати над новим засобом пересування. Можливо, це буде дитячий електромобіль? Серед величезного вибору моделей відомих компаній можна знайти електромобілі, кататися на яких дитина зможе з року або з двох років.

Дата: 10.03.2015

Дитячий батут

Раздел: Досуг

Практично кожна дитина любить стрибати, при цьому використовуючи своє ліжко. Однак така витівка рідко залишається безкарною, тому багато батьків вважають за краще водити своїх малюків в спеціалізовані парки атракціонів і всілякі розважальні центри, де є великий вибір батутів та гірок. Але є батьки, які знайшли альтернативу і кажуть собі: куплю батут дитячий для своєї дитини і тому не доведеться витрачати свій час для тривалих частих прогулянок, а ліжко залишиться цілою і неушкодженою.

Дата: 05.12.2014

Найкращій подарунок дитині - дитячий велосипед

Раздел: Досуг

Для того щоб дитина не тільки уявляла себе віртуальним гонщиком в різних комп'ютерних іграх, а по справжньому обертаючи колеса з кожним оборотом мчав до поставленої мети, необхідно купити йому велосипед. Вело-машину, яка обов'язково стане найпрекраснішим подарунком, інструментом фізичного розвитку, джерелом здоров'я і відмінним стимулом для активного відпочинку. Дозволяє «відірвати» його від монітора і змушує значно більше часу перебувати на свіжому повітрі, шліфуючи навички їзди на велосипеді, розвиваючи впевненість у собі і життєву цілеспрямованість.

Дата: 05.12.2014

Який велосипед вибрати і купити підростаючим дітям

Раздел: Досуг

Діти вже у віці 2-4 років можуть переміщатися на велосипедах відповідного розміру. Катаючись на велосипеді, діти вивчать (випробують) закони інерції, розвинуть відчуття рівноваги. Більшість дітей здатні кататися на двоколісному, з допоміжними колесами, або триколісному дитячому велосипеді у віці близько 3 років.

Дата: 05.12.2014

Искусственные елки: в чем заключается практичность выбора?

Раздел: Досуг

Традиция приносить в дом накануне новогоднего праздника зеленую красавицу, бесспорно, очень романтична. Однако современные люди все чаще отдают предпочтение искусственным ёлочкам.

Дата: 16.09.2014