Производитель

Партнерам

Партнеры

встроенный пылесос, Кемерово

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Реклама

Партнеры

Цена (грн):    От до    

Здоровье

Здоровье

Спортивное питание для детей

Раздел: Здоровье

Главенствующую роль в спорте имеет питание. В нашем разговоре мы будем делать акцент на спортивное питание и его воздействие на организм ребенка. Большинство людей ставят под сомнение пользу от использования спортивного питания. Как правильно совмещать использование биодобавок и обычной пищи. Какие пропорции соблюсти, чтоб не навредить, а, наоборот, поддержать себя в период тяжёлых физических нагрузок.

Дата: 02.07.2015

Детское здоровье без опасности

Раздел: Здоровье

С наступлением холодов дети начинают чаще простужаться, и как следствие, болеть. Практически каждое простывание сопровождается кашлем, который является самым распространенным симптомом респираторного заболевания.

Дата: 26.05.2015

Підгузники в житті наших малюків

Раздел: Здоровье

З появою дитини в будинку, настає безліч турбот і щасливих моментів. Дитина пізнає навколишній світ, вчиться першим навичкам.

Дата: 09.03.2015

Робимо будинок безпечним для дитини

Раздел: Здоровье

Поява дитини в сім'ї змушує батьків по новому поглянути на свій будинок з точки зору безпеки, і якщо до півроку новоспечені мама з татом носять своє чадо на руках, то з віком рухова активність дитини (втім, як і його допитливість) збільшується, і він починає досліджувати будинок сам.

Дата: 09.03.2015

Як вибрати дитяче автокрісло?

Раздел: Здоровье

Підходячи до вибору утримуючого пристрою насамперед необхідно визначитися із категорією автокрісла, яка підійде вашому малюкові. Зробити це простіше простого - для цього треба точно знати вагу і вік дитини.

Дата: 09.03.2015

Невже сонечко небезпечно?

Раздел: Здоровье

Коли приходить літо, малюки цілими днями готові перебувати на вулиці, плескатися в водеі грати з друзями у футбол, догонялки, і т.д. Але часом спека буває настільки нещадної, що дітвора не витримує і починає наслідувати дорослим, оголюючи торс. А в цей час на ніжну дитячу шкіру починає посилено діяти ультрафіолет, який, між іншим, зовсім не нешкідливий. У помірних дозах він благотворно впливає на здоров'я, так як сприяє виробленню вітаміну Д, але якщо дитина отримає дуже велику дозу ультрафіолету, то це може привести до серйозних наслідків.

Дата: 04.12.2014