Производитель

Партнерам

Партнеры

Партнеры

Рекомендуемые

Рассылка

E-Mail

Реклама

Партнеры

Цена (грн):    От до    

О детях и их родителях.

По-настоящему особые статьи для неравнодушных мам и пап - статьи, направленные на построение гармоничных отношений между нами - взрослыми, и нашими детишками.

Публикацией настоящей статьи сайт www.barbie.e-market.dp.ua открывает рубрику «Давид Рассказов - о детях и их родителях». Она представит ряд особых статей для мам и пап. Их автор, Давид Рассказов, затронет несколько тем, которые, по-нашему мнению, будут не только интересны родителям, но и весьма полезны для построения гармоничных отношений между нами, взрослыми, и нашими детишками. Давид Рассказов – автор популярных книг «Осторожно: дети!» и «Осторожно: родители!», которые помогают родителям не только узнавать и познавать, но и помогают всем нам начать осмысленно и продуктивно действовать, опираясь на эти свои новые знания. И это – принципиально-важный момент: ведь от того, что Ты узнал нечто важное, но не применил этих знаний в жизни, вряд ли случатся перемены к лучшему - и в твоей собственной жизни, и в жизни всей твоей семьи.

Як поводитися з неправдою: одне попередження краще самого ретельного розслідування

Раздел: О детях и их родителях.

Отже, політика щодо брехні гранично ясна. З одного боку, не слід виступати в ролі слідчого, вимагати визнання і перетворювати який небудь милий дрібниця у справу державної ваги. З іншого боку, не треба лякатися називати речі своїми іменами.

Дата: 10.12.2014

Політика щодо брехні: навчіться не заохочувати брехню дитини

Раздел: О детях и их родителях.

Батьки просто поза себе, коли діти брешуть. І особливо коли брехня очевидна, а брехун безсоромний. Можна буквально дійти до сказу, якщо дитина посилено наполягає на тому, що він не торкався до шоколаду, незважаючи на докази і на сорочці, і на обличчі.

Дата: 09.12.2014

Руйнівні схеми поведінки батьків і дітей: не існує правильного способу робити неправильно. Частина 2

Раздел: О детях и их родителях.

Не слід ні обіцяти дітям, ні вимагати обіцянок від них. Табу на обіцянки? З чого б це? Наші відносини з нашими дітьми повинні бути побудовані на довірі. Якщо батьки змушені давати обіцянки, щоб у дитини не викликало сумнівів, що вони дійсно відповідають за свої слова, - вони тим самим розписуються в тому, що їх не подрепленное обіцянками слово не заслуговує довіри.

Дата: 09.12.2014

Руйнівні схеми поведінки батьків з дітьми: не існує правильного способу робити неправильно. Частина 1

Раздел: О детях и их родителях.

Певні схеми відносин батьків до дітей майже завжди руйнівні. Справа не тільки в тому, що нам не вдається досягти переслідуваних довгострокових цілей виховання. Використання таких схем зчиняє страшний хаос в нашому будинку тут і зараз. До таких руйнівним схемами поведінки відносяться: загрози, підкупи, обіцянки, сарказм, винищування словом, проповідь брехні і злодійства, грубі спонукання до ввічливості.

Дата: 09.12.2014

Коли дитина гнівається: вся справа в методі

Раздел: О детях и их родителях.

Коли дитина засмучена, марно її докоряти. Якщо дитина гнівається, йому допоможе тільки бальзам співчутливих емоцій

Дата: 09.12.2014

Ефективна комунікація з дітьми: знаходити правильні слова для вираження почуттів

Раздел: О детях и их родителях.

Діти часом великі майстри доводити нас до сказу. Однак ми повинні бути наполегливі у своєму прагненні бути терплячими і розуміючими. Ось чому іноді ми, видихаючи, здатні вибухнути, скажімо, при вигляді панує в дитячій хаосу: «Тобі місце - у свинарнику!» Потім ми буваємо повні жалю і намагаємося вибачитися.

Дата: 09.12.2014